2.gif 4.gif 1.gif 3.gif

PreviousNext

KsięgowośćJadwiga Gędzielewska

Główna Księgowa / Manager 
+48 882 117 844   jadwiga.gedzielewska@greentrust.pl


Biuro Rachunkowe Green Trust to profesjonalny outsourcing, który obejmuje pełny zakres usług realizowanych w ramach wewnętrznego działu księgowości Państwa firmy.


Green Trust to także pełna obsługą klienta w zakresie windykacji, doradztwa podatkowego i doradztwa prawnego. Szczególne oferujemy tu pomoc w przekształceniach form prawnych prowadzenia działalności gospodarczej firm. Green Trust Sp. z o.o. w swojej ofercie proponuje również usługi Agencji Pracy.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Proponowana przez nas oferta adresowana zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych i osób fizycznych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami działamy w oparciu o Licencję Ministerstwa Finansów, a także jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi.

Przy realizacji powierzonych nam zadań korzystamy z wysokiej klasy oprogramowania, które z powodzeniem może być wdrożone u naszych Klientów. Oferujemy tu możliwości stałego wglądu do danych księgowych umożliwiających bieżąca analizę kondycji finansowej firmy oraz różnego rodzaju działań controlingowych.

Nasi pracownicy, jako doświadczony personel specjalizujący się w swoich dziedzinach. Doświadczenie pozwala nam zagwarantować merytoryczny profesjonalizm. W naszym zespole zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami:
• biegły rewident
• księgowi posiadający certyfikat Ministra Finansów
• prawnicy (w tym adwokat oraz radca prawny)
• specjaliści ds. kadrowych

Naszymi specjalnościami są branże medyczna, gastronomiczna, handlowa oraz produkcyjna.